Мени
Кошничка

Chanel Coco Mademoiselle Intense

Chanel Coco Mademoiselle Intense
Chanel Coco Mademoiselle Intense
New
Chanel Coco Mademoiselle Intense
Chanel Coco Mademoiselle Intense
Chanel Coco Mademoiselle Intense
22,00€
  • Stock: Достапен

Одберете количина

Tags: designer , women

Coco Mademoiselle Intense by Chanel is a Amber Woody fragrance for women. Coco Mademoiselle Intense was launched in 2018. The nose behind this fragrance is Olivier Polge. Top notes are Sicilian Orange, Calabrian bergamot and Lemon; middle notes are Rose, Fruity Notes and Jasmine; base notes are Patchouli, Madagascar Vanilla, Tonka Bean, White Musk and Labdanum.

Сите деканти се точат рачно со стерилен шприц, од оригинални парфеми во оригинални шишиња, со оригинална амбалажа, непосредно пред испорака на нарачката. Со тоа се обезбедува заштита од испарување и максимална долготрајност на декантите.

Потврда за автентичноста на парфемите е достапна на барање, поддржана со фотографии од самите шишиња како и сериски кодови и batch верзии.


Оставете рецензија за овој продукт

Ве молиме да се најавите или регистрирате за да оставите рецензија за овој продукт