Мени
Кошничка

XERJOFF Uden Overdose

XERJOFF Uden Overdose
XERJOFF Uden Overdose
Top Brand
XERJOFF Uden Overdose
XERJOFF Uden Overdose
XERJOFF Uden Overdose
45,00€
  • Stock: Достапен

Одберете количина

Tags: niche , unisex

Uden Overdose by Xerjoff is a Woody Spicy fragrance for women and men. Uden Overdose was launched in 2018. The nose behind this fragrance is Chris Maurice. Top notes are Lemon and Bergamot; middle notes are Ginger and Tobacco Blossom; base notes are Amber and Musk.

Сите деканти се точат рачно со стерилен шприц, од оригинални парфеми во оригинални шишиња, со оригинална амбалажа, непосредно пред испорака на нарачката. Со тоа се обезбедува заштита од испарување и максимална долготрајност на декантите.

Потврда за автентичноста на парфемите е достапна на барање, поддржана со фотографии од самите шишиња како и сериски кодови и batch верзии.


Оставете рецензија за овој продукт

Ве молиме да се најавите или регистрирате за да оставите рецензија за овој продукт